گروه صنعتی نوین سازان

 

باسمه تعالی

 

گروه صنعتی نوین سازان، با تأسیس شرکت نوین سازان تهران درسال 1370 فعالیت خود را آغاز نمود. فعالیت گروه از آغازتاکنون، بطورتخصصی درحوزه جوش مقاومتی وهم چنین طراحی و ساخت ماشین مخصوص و خطوط تولید اتوماتیک می باشد.

گروه صنعتی نوین سازان بعنوان  یک مجموعه فناور، با فعالیت  گسترده و متمرکز درحوزه  فناوری، در تحقق ((زنجیرۀ ایده تا محصول))، در بخش های مهمی از صنعت کشور نقش ویژه داشته است.

ازسال 1375با ورود مؤثر نوین سازان به عرصۀ صنعت خودرو و با طراحی و ساخت خط تولید اتوماتیک رام پژو و طراحی ساخت دستگاههای جوش خط سمند و ... طی مدتی کوتاهی موفق به بومی  سازی  کامل و تولید تکنولوژی جوش مقاومتی، بعنوان یکی ازتکنولوژیهای محوری در تولید خودرو و دربسیاری از صنایع دیگر کشور شد.

نوین سازان با تربیت و بکارگیری مهندسین خبره و خلاق درعرصه طراحی و ساخت ماشین آلات و خطوط تولید و نیز تکنیسین های ماهر و زبده، الگویی بسیار موفق در ایجاد اشتغال مولد می باشد.

در حال حاضرگروه نوین سازان از پنج شرکت، نوین سازان ستاره صنعت، نوین سازان تهران، نوین پردازان قطعه، نوین نت فراگیر، و نوین سازان ارمغان تجارت تشکیل شده است. این شرکتها در راستای ارائه راه حل جامع ازسوی گروه نوین سازان برای مشتریان خود، علاوه بر طراحی و ساخت ماشین آلات و خطوط تولید، در زمینۀ تامین قطعات یدکی و مصرفی و نیز نگهداری و تعمیرات فعال می باشند.

بخشی ازفعالیتهای انجام شده گروه عبارتند از:

*- طراحی و ساخت بیش از3000دستگاه مستقر در خط بدنه خودرو سازان بزرگ کشور(ایران خودرو، سایپا، پارس خودرو، بهمن و..)

*- طراحی و ساخت بیش از60  خط تولید مصالح ساختمانی نوین، مسقردر20 استان کشور

*- طراحی و ساخت ماشین های مخصوص برای صنعت فولاد کشور(فولاد امیرکبیر کاشان و فولاد مبارکه)

*- طراحی و ساخت تجهیزات و ماشین آلات جوش اتوماتیک خطوط لوله

*- طراحی و ساخت خط تولید تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک رادیاتورهای پانلی

*- نگهداری و تعمیر تجهیزات خطوط بدنه خودرو در شرکتهای ایران خودرو، سایپا، ایران خودرو خراسان، پارس خودرو و ...و نیز انجام خدمات پس از فروش ازکلیه دستگاههای نوین سازان ازسراسرکشور در کوتاه ترین زمان ممکن

 

*- تامین قطعات یدکی ومصرفی کلیه دستگاههای نوین سازان درسراسر کشور با کیفیت مطلوب

*- برگزاری دوره های آموزشی تخصصی جوش وتربیت نیرو های متخصص

   و دهها پروژه اتوماسیون صنعتی، وطراحی وساخت ماشین مخصوص برای صنایع کشور